Strona główna arrow Filmy USG 4D
Filmy USG 4D

Szanowni Państwo, specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowe filmy, jakie uzykujemy dzięki nowoczesnemu aparatowi do badań ultrasonograficznych USG 4D. Wszystkim filmom towarzyszy komentarz lektora, który objasnia to, co Państwo będą widzieć na ekranie.

Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności "Macierzyństwo" w Krakowie zaprasza na badanie USG 3D oraz 4D wykonywane przez najwyższej klasy certyfikowanych lekarzy-specjalistów.

Filmy zostały pomniejszone dwukrotnie. Oryginalne filmy mają rozmiar 640x480 (są dwa razy szersze i dwa razy wyższe).


Wobec dość często zadawanego przez nasze pacjentki pytania, co do bezpieczeństwa wykonywania badań USG w ciąży, pragnę przytoczyć oświadczenie wydane przez American Institute of Ultrasound in Medicine (AIUM):

..."Szerokie kliniczne zastosowanie ultrasonografii w ciągu ostatnich 25 lat nie wykazało ubocznych działań ultradźwięków w dawkach stosowanych w diagnostyce.
Kliniczne badania, które są najbardziej miarodajnym sprawdzianem w ocenie ubocznego działania ultradźwięków nie wykazały wpływu na wagę urodzeniową noworodków.
Inne badania epidemiologiczne nie wykazały jakiegokolwiek związku przyczynowego pomiędzy diagnostyką ultrasonograficzną i wadami płodów"...